استخرهای متداول

استخرهای خصوصی

تابستان داغ که در آن هوا بسیار گرم می باشد، فرصت بسیار خوبی محسوب می گردد تا شما بتوانید خود را برای آب تنی در استخرهای متفاوت روباز و یا سرپوشیده آماده نمائید.

این امکان برای بسیاری از شهروندان تهرانی وجود دارد تا بتوانند از استخرهای خصوصی و دولتی بازدید نمایند و از فضای آن لذت ببرند که این استخرها در مناطق مختلف تهران از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب تهران احداث گردیده اند و موحب گردیده است تا لحظات فرح بخشی برای شما تداعی گردد.

در صورتی که می خواهید بدانید نزدیک ترین مجموعه های ورزشی برای شنا و سونا و جکوزی به شما در کجاها قرار دارند می توانید از طریق همین مطلب چنین موردی را دریابید.

شما با کمی جستجو در اینترنت می توانید لیستی از استخرهای متفاوت را پیدا کرده و برای مراجعه به چنین استخرهایی به صورت حضوری یا اینترنتی بلیط تهیه نمائید.

گروه تخصصی نیکاب نوین استخر به عنوان پیمانکار ساخت استخر، یکی از شرکت هایی می باشد که در زمینه ی ساخت و اجرای انواع استخرهای خصوصی و عمومی فعالیت دارد.

در صورتی که تصمیم به مراجعه به یکی از استخرها داشتید و می خواهید در آنجا اوقاتی را بگذرانید بهتر است در ابتدا توجه داشته باشید که آب آن استخر تمیز شده باشد و در آن دستگاه تصفیه کننده ی مخصوص آب و مکانیزم های پیشرفته استفاده شده باشد که شرکت نیکاب نوین استخر در طی مراحل ساخت استخر یکی از مواردی که بسیار به آن توجه خواهد کرد همین موضوع می باشد.

استخرهایی قابل استفاده می باشند که به صورت قانونی مجموعه ی آن برپایی شده باشد و همچنین بودن یک غریق نجات و رعایت اصول بهداشتی در استخر می تواند جزء لازمه های یک استخر و استانداردهای مورد نظر فدراسیون شنا را دارا باشد.

ساخت استخر خصوصی توسط گروه تخصصی نیکاب نوین استخر با استفاده از بهترین مواد و با بهترین طراحی ها انجام خواهد شد. در صورتی که قصد دارید درباره ی هزینه ساخت استخر اطلاعاتی را به دست آورید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمائید.

استخرهای خصوصی معمولا دارای اندازه و ابعادی کوچک تر از استخرهای عمومی می باشند.

ساخت و تجهیزات استخرهای خصوصی

استخرهای خصوصی معمولا شناخته شده به عنوان محفظه یا کاسه ی ثابتی هستند که با استفاده از بتن ساخته شده اند. بسیاری از شرکت ها چنین استخرهایی را در منازل شخصی، در خیابان ها و مجموعه های تفریحی ایجاد می کنند.

امروزه، هر منزل شخصی، یک کلبه ی بدون ساختار شنا شناخته می شود، به همین منظور ساخت استخرهای خصوصی در داخل ساختمان ها و یا در محوطه ی ساختمان ها طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

از چنین استخرهایی می توان هم برای کودکان استفاده کرد و هم برای بزرگسالان، در واقع ساخت استخرهای خصوصی می تواند برای اعضای خانواده مفید باشد و برای ماساژهای آبی و همچنین ورزش های شنای خود از چنین چیزی استفاده نمایند.

چنین استخرهایی با طرف قرار با شرکت های مربوطه ساخته می شوند و ساخته ی دست انسان ها هستند و به همین منظور هرکسی که تصمیم بر ساخت یک استخر خصوصی یا خانگی برای خود داشته باشد می تواند از همین حالا اقدام نماید.

شرکت نیکاب نوین استخر یکی از شرکت های فعال در این زمینه می باشد و چنین استخرهایی را در منازل احداث خواهیم کرد.

ساخت استخر خصوصی

دلایل ساخت استخر خصوصی

به نظر شما دلایل ساخت یک استخر خصوصی چه چیزی می تواند باشد و چه چیزهایی در این رابطه در نظر گرفته خواهد شد؟

اول از همه در تمامی مراحل پروژه ساخت و ساز، از محاسبه نرخ ساخت استخر گرفته تا ایجاد یک طرح مناسب و در نهایت راه اندازی و ساخت یک استخر با ساختار مناسب همگی باید مدیریت شود و در یک زمان بندی مشخصی انجام شود.

همچنین در طی مراحل پروژه ی ساخت و ایجاد استخر بایستی به ایجاد یک تهویه در آن مکان توجه ویژه ای داشته باشیم و کمک کنیم تا آن محیط هوای مطبوعی داشته باشد.

شرکت ما پروژه های مختلفی را در زمینه ی ساخت و نصب تجهیزات استخر انجام می دهد به طور مثال یکی از نمونه استخرهایی که در نمونه کارهای ما وجود دارد استخر پیش ساخته فایبرگلاس می باشد.

هزینه هایی که می تواند در ساخت یک استخر خصوصی در نظر گرفته شود، هزینه های مربوط به ساخت و ساز آن، نصب سیستم، خرید تجهیزات و طراحی های مربوطه می باشد.

هزینه ی ساخت یک کاسه یا همان بتن می تواند از لحاظ هزینه ای به صرفه تر باشد.

همچنین استفاده از کاسه های ثابت در ساخت استخرهای خصوصی می تواند موجب کاهش اشتباهات در تولید آثار گردد. این مورد را حتما در نظر داشته باشید که هرگونه اشتباهی در ساخت استخر می تواند هزینه های بیشتری را برای کارفرما در بر داشته باشد و موجب تعمیرات یا حتی بازسازی اثر گردد.

ساخت استخر خانگی

با توجه به این که استخرهای عمومی اندازه ای بیشتر از 25 متر را دارا هستند، بنابراین در بیشتر مواقع از این استخرها در مجموعه های ورزشی و مکان های عمومی استفاده می شود.

استخرهای خانگی از لحاظ ابعادی و یا فرم شکلی و ساختار استخر هیج گونه محدودیتی ندارند و ساخت آن براساس نیاز مشتری و محدودیت های فضای استخر براساس شکل های گوناگون و اندازه ی مورد نظر مشتری طراحی و اجرا می گردد.

ساخت استخر خصوصی

استخرهای خصوصی معمولا به دو صورت دائمی یا موقتی ساخته خواهند شد. استخرهایی که به صورت موقتی ساخته می شوند معمولا پایین تر از سطح زمین قرار خواهند گرفت و می توان آن ها را در فصل زمستان جمع کرد و همچنین می توان دوباره آن را در فصل تابستان مستقر نمائید.

اما استخرهایی که به صورت دائمی ساخته می شوند را نمی توان به راحتی جا به جا نمود. همچنین امکان جا به جایی درباره ی استخر پیش ساخته وجود دارد و با جدانمودن استخر می توان از موقعیت فعلی آن را جا به جا نمود و کار انتقال آن به محل جدید را انجام دهید. برای یادگیری و آموزش ساخت استخر با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *